WipEout: Omega Collection ukaże się latem 2017 roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Najnowsze

Podczas PlayStation Experience Biznes Sony zapowiedziała grę WipEout: Omega Collection. Będzie to Kolekcja składający się z WipEout HD Równolegle z dodatkiem Fury z konsoli PlayStation 3 a także WipEout 2048 z PlayStation Vita. Przedstawienie pakietu odbędzie się latem 2017 roku na konsoli PlayStation 4.

Wszystkie wymienione produkcje doczekają się ulepszonej oprawy graficznej, z obsługą rozdzielczości 4K a również technologii HDR, a każda z nich działać ma w stałych 60 klatkach na sekundę. Łącznie otrzymamy dziewięć trybów rozgrywki: Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial i Single Fajerwerki (znane z WipEout HD), Zone Battle, Eliminator i Detonator z Fury, a także Career Mode z WipEout 2048. Takoż zainteresowane osoby mogą liczyć na 26 unikalnych tras i 46 modeli pojazdów. Wszyściusieńko to uzupełni multiplayer – endemiczny na podzielonym ekranie i sieciowy przeznaczony Na zabawy w osiem osób – a również Debiutantka ścieżka dźwiękowa.


WipEout: Omega Collection ukaże się latem 2017 roku - komentarz #2

Tagi: gry na świecie gry wyścigowe PlayStation Experience 2016 remake / remaster / reedycja HD Wipeout Wipeout 2048 Wipeout: Omega Collection PS3 PSV PS4
Zostaw komentarz: