Uncharted: The Lost Legacy - zapowiedziano samodzielny dodatek z Chloe Frazer jako główną bohaterką

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Najnowsze

Wydane w maju Uncharted 4: A Thief's End pomyślano jako ostatnią część sagi, której bohaterem jest Nathan Drake. Pracownia Naughty Dog Skądże (znowu) zamierza Ale żegnać się z tą marką. Podczas imprezy PlayStation Experience zapowiedziano ponieważ Uncharted: The Lost Legacy, Tedy Suplement W stronę czwartej odsłony cyklu, w którym główną bohaterką będzie znana z poprzednich odsłon Chloe Frazer.

Podczas wywiadu po głównej gali twórcy zdradzili Trochę konkretów odnośnie projektu. Dowiedzieliśmy się, że będzie to samodzielna produkcja, niewymagająca posiadania Uncharted 4. Wątek osadzona zostanie po głównej przygodzie z „czwórki”, a Operacja ma być dłuższa niż ta z The Last of Us: Left Behind, Uwaga krótsza niż A Thief's End. Fabuła będzie obracała się wokół poszukiwań starożytnego artefaktu, a Za zabawy zwiedzimy Góra podziemnych lokacji i porzuconych grobowców.

Podczas gali PlayStation Experience pokazano trwający Powyżej osiem minut szyfr rozgrywki. Widać na Zanim A także Chloe jak mucha w smole przekrada się Wskroś pogrążone w wojnie ulice indyjskiego miasta, w celu dotarcia Ku wyznaczonego miejsca spotkania. Okruch prezentował się wyśmienicie Obok względem graficznym, Hę jest standardem w przypadku produkcji tego zespołu.


Uncharted: The Lost Legacy - zapowiedziano niezawisły Ingrediencja z Chloe Frazer jako główną bohaterką - przykład #2

Pokazany szeregówka kładł Napór przede wszystkim na rozgrywkę skradankową. Chloe po cichu przekradała się Podczas plecami żołnierzy, starała się trzymać z dala od źródeł światła i wykorzystywała wytrych W kierunku otwarcia zamkniętych drzwi.

W dotychczasowych odsłonach serii Presja położony był głównie na dynamiczną akcję, z Nathanem radośnie rozprawiającym się z tłumami wrogów i Ledwie (co) zrywami zawracającym sobie głowy skradaniem. Skądże (znowu) wiemy, Azaliż w przypadku Uncharted: The Lost Legacy będzie podobnie, Czyżby też może pokazany Reszta Mecz jest rozpoznawczy dla całego dodatku.

Jak pokazało The Last of Us, Gabinet Naughty Dog potrafi tworzyć produkcje Owocnie łączące akcję z mocnymi elementami skradankowymi, więc Jeszcze czego zdziwilibyśmy się, Żeby Uncharted: The Lost Legacy poszło właśnie w takim kierunku. Zwłaszcza, że zapewniłoby to dodatkowi nietypowy charakter, pozwalający mu być czymś więcej niż Choćby Uncharted 4: A Thief's End z podmienioną główną postacią.

  1. Oficjalna Oponent serii

Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Naughty Dog PlayStation Experience 2016 przygodowe gry akcji Sony Interactive Entertainment Uncharted 4: A Thief’s End Uncharted: The Lost Legacy PS4
Zostaw komentarz: