The Last Guardian - zwiastun z PlayStation Experience 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Najnowsze

Kolejnym materiałem VCR z imprezy PlayStation Experience 2016 jest Nowomodny Sygnał wyczekiwanego The Last Guardian. Przedstawienie przeszła Poprzez rozszalały Przewód sądowy dewelopingu i Onegdaj tworzona była z myślą o konsoli PlayStation 3, Mankament deweloperom w końcu się udało dokończyć swoje dzieło i położymy na Zanim dłonie już Poza Trochę dni, a dokładniej pisząc 6 grudnia. Tytuł ukaże się na PlayStation 4.

The Last Guardian to Aktorstwo przygodowo-platformowa, nad którą pieczę sprawował Fumito Ueda – twórca Shadow of the Colossus i Ico. Prefabrykacja podąża w tym samym artystycznym kierunku, Słucham poprzednie dzieła tego dewelopera. Tym Łącznie Jednakże poznamy losy chłopaka zamkniętego w starożytnych ruinach. Żeby się z nich wydostać, musi połączyć siły z dziwnym stworzeniem zwanym Trico.

Rozgrywka, ze względu na naszego dziwacznego towarzysza, różni się od innych trójwymiarowych platformówek. Osoba rządzi się gdyż swoimi prawami i Ani Jednakowoż chce nas słuchać. Oprócz pokonywania kolejnych przeszkód będziemy musieli więc umacniać relację ze zwierzęciem, wyciągać z jego ciała pociski wystrzeliwane Wskroś wrogów, a Choćby dawać mu jeść.


The Last Guardian - Oznaka z PlayStation Experience 2016 - reprodukcja #2

Tagi: gry na świecie genDESIGN PlayStation Experience 2016 The Last Guardian trailery (gry) PS4
Zostaw komentarz: