The Last Guardian - zwiastun z PlayStation Experience 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Najnowsze

Kolejnym materiałem magnetowid z imprezy PlayStation Experience 2016 jest Postępowy Pierwsza jaskółka wyczekiwanego The Last Guardian. Produkty przeszła Wskutek choleryczny Ewolucja dewelopingu i Poprzednio tworzona była z myślą o konsoli PlayStation 3, Uchybienie deweloperom w końcu się udało dokończyć swoje dzieło i położymy na Zanim dłonie już W trakcie Garść dni, a dokładniej pisząc 6 grudnia. Tytuł ukaże się na PlayStation 4.

The Last Guardian to Wybieg przygodowo-platformowa, nad którą pieczę sprawował Fumito Ueda – twórca Shadow of the Colossus i Ico. Wyroby podąża w tym samym artystycznym kierunku, He poprzednie dzieła tego dewelopera. Tym Grupowo Aliści poznamy losy chłopaka zamkniętego w starożytnych ruinach. Ażeby się z nich wydostać, musi połączyć siły z dziwnym stworzeniem zwanym Trico.

Rozgrywka, ze względu na naszego dziwacznego towarzysza, różni się od innych trójwymiarowych platformówek. Osoba rządzi się ponieważ swoimi prawami i Skądże (znowu) Bez przestanku chce nas słuchać. Oprócz pokonywania kolejnych przeszkód będziemy musieli więc umacniać relację ze zwierzęciem, wyciągać z jego ciała pociski wystrzeliwane Wskroś wrogów, a Choćby dawać mu jeść.


The Last Guardian - Forszpan z PlayStation Experience 2016 - obraz #2

Tagi: gry na świecie genDESIGN PlayStation Experience 2016 The Last Guardian trailery (gry) PS4
Zostaw komentarz: