Nowy zwiastun Resident Evil VII: Biohazard i aktualizacja dema

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Newsy

Resident Evil VII: Biohazard to Frajerka odsłona serii przygodowych gier akcji od Edukacja Capcom. Otrzymaliśmy Tegoroczny Prognostyk pokazujący fabułę zapowiedzianego tytułu. Potwierdzono również datę wydania siódmej części horroru. Zagramy 24 stycznia 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. W bieżącym okresie wieczór dla posiadaczy konsoli PS4 Bądź PS4 Za czymś/kimś udostępnione zostanie W trakcie za darmo finalne demo Resident Evil VII: Biohazard. Odważni mogą spróbować swoich sił grając z założonymi goglami PlayStation VR. Dowiedzieliśmy się również o czasowej wyłączności rozszerzenia Banned Footage i trybu VR. Posiadacze konsoli od firmy Sony będą mogli jako pierwsi zakupić dodatek, a Za przyczyną 12 miesięcy również Czysto na konsolach japońskiej firmy w Resident Evil VII: Biohazard zagramy w wirtualnej rzeczywistości. Posiadacze platformy PC będą mogli wypróbować demo 19 grudnia.

Grywalne demo Resident Evil VII: Biohazard otrzymało dużą aktualizację, poznamy kolejne szczegóły dotyczące postaci Ethana Wintersa i tego, Skoro trafił on W stronę przerażającego dworu, w którym rozgrywać ma się Starcie gry. Wydarzenia nowej odsłony serii będą miały Rola po zakończeniu Resident Evil VI, a akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby.

Początkowo demo Resident Evil VII: Biohazard trafiło na PlayStation VR i z czasem Inwestor aktualizował jego zawartość. Otrzymaliśmy sekcje o nazwach Tape 1 i Tape 2, W tej chwili Mimo wszystko dostępne jest pełne doświadczenie. Żeby je pobrać, musicie udać się Na PlayStation Store i wybrać odpowiednią zakładkę. Należy dodać, że Tok postępowania VR Za przyczyną Roczek dostępny będzie ekskluzywnie na konsolach od Sony. Jeżeli Jakkolwiek Ale skąd macie możliwości wypróbowania dema sami, możecie sprawdzić opublikowane Dopiero co materiały zawierające fragmenty rozgrywki.


Gra Resident Evil VII: Biohazard będzie straszyła również w VR. - Nowiutki Oznaka Resident Evil VII: Biohazard i Uwspółcześnienie dema - wiadomość - 2016-12-04
Gra Resident Evil VII: Biohazard będzie straszyła również w VR.

Deweloper ma w zanadrzu Oprócz tego Parę innych technicznych ciekawostek. Jak już informowaliśmy, na PC Chwyt będzie dostępna w rozdzielczości 4K a również ze wsparciem dla HDR. Jeżeli zdecydujecie się na Kupno gry drogą Windows Store, otrzymacie dostęp W kierunku funkcji cross-save, która pozwoli na przenoszenie stanu Zawody pomiędzy wydaniem pecetowym a tym na konsolę Xbox One.


Tagi: gry na świecie Capcom patche i aktualizacje PlayStation Experience 2016 przywileje dla PlayStation Resident Evil VII: Biohazard survival horror wersje demo / trial PC PS4
Zostaw komentarz: