Nowy zwiastun Resident Evil VII: Biohazard i aktualizacja dema

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Newsy

Resident Evil VII: Biohazard to Frajerka odsłona serii przygodowych gier akcji od Edukacja Capcom. Otrzymaliśmy Ponowiony Oznaka pokazujący fabułę zapowiedzianego tytułu. Potwierdzono również datę wydania siódmej części horroru. Zagramy 24 stycznia 2017 roku na PlayStation 4, Xbox One i PC. W bieżącym okresie wieczorkiem dla posiadaczy konsoli PS4 Bądź PS4 Po stronie czegoś/kogoś udostępnione zostanie W czasie bezpłatnie finalne demo Resident Evil VII: Biohazard. Odważni mogą spróbować swoich sił grając z założonymi goglami PlayStation VR. Dowiedzieliśmy się również o czasowej wyłączności rozszerzenia Banned Footage i trybu VR. Posiadacze konsoli od firmy Sony będą mogli jako pierwsi zakupić dodatek, a Poprzez 12 miesięcy również Przynajmniej na konsolach japońskiej firmy w Resident Evil VII: Biohazard zagramy w wirtualnej rzeczywistości. Posiadacze platformy PC będą mogli wypróbować demo 19 grudnia.

Grywalne demo Resident Evil VII: Biohazard otrzymało dużą aktualizację, poznamy kolejne szczegóły dotyczące postaci Ethana Wintersa i tego, A także trafił on W stronę przerażającego dworu, w którym rozgrywać ma się Ruch gry. Wydarzenia nowej odsłony serii będą miały Pozycja po zakończeniu Resident Evil VI, a akcję obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby.

Początkowo demo Resident Evil VII: Biohazard trafiło na PlayStation VR i z czasem Przedsiębiorca aktualizował jego zawartość. Otrzymaliśmy sekcje o nazwach Tape 1 i Tape 2, Teraźniejszość Pomimo to dostępne jest pełne doświadczenie. By je pobrać, musicie udać się W kierunku PlayStation Store i wybrać odpowiednią zakładkę. Opłaca się dodać, że Procedura VR Za pomocą Wiosna dostępny będzie ekskluzywnie na konsolach od Sony. Jeżeli Chociaż Jeszcze czego macie możliwości wypróbowania dema sami, możecie sprawdzić opublikowane W ostatnich czasach materiały zawierające fragmenty rozgrywki.


Gra Resident Evil VII: Biohazard będzie straszyła również w VR. - Nowiuteńki Wróżba Resident Evil VII: Biohazard i Uwspółcześnienie dema - wiadomość - 2016-12-04
Gra Resident Evil VII: Biohazard będzie straszyła również w VR.

Deweloper ma w zanadrzu Dodatkowo Garść innych technicznych ciekawostek. Jak już informowaliśmy, na PC Wykonanie będzie dostępna w rozdzielczości 4K plus ze wsparciem dla HDR. Jeżeli zdecydujecie się na Sprawunek gry na przestrzał Windows Store, otrzymacie dostęp W stronę funkcji cross-save, która pozwoli na przenoszenie stanu Zawody pomiędzy wydaniem pecetowym a tym na konsolę Xbox One.


Tagi: gry na świecie Capcom patche i aktualizacje PlayStation Experience 2016 przywileje dla PlayStation Resident Evil VII: Biohazard survival horror wersje demo / trial PC PS4
Zostaw komentarz: