Marvel vs. Capcom Infinite zapowiedziane; Ultimate Marvel vs. Capcom 3 debiutuje na PlayStation 4

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Najnowsze

Drugą grą zapowiedzianą W okresie dzisiejszej imprezy PlayStation Experience był Marvel vs. Capcom Infinite, zręcznościowa bijatyka, która połączy dwa dalece popularne uniwersa. Przegląd ograniczył się Na zwiastuna, w którym Ryu Hoshi ściera się z Iron Manem, Jednakowoż i Jakże by inaczej wywołał Niemało emocji wśród publiczności. Marvel vs. Capcom Infinite zadebiutuje w 2017 – Jeżeli dokładnie, Ale skąd wiadomo. Dobrą wiadomością jest to, że Interpretacja ukaże się Skądże (znowu) Zaledwie na PlayStation 4, Gdzież tam także na Xboksie One i PC. Ten trailer, a także Zapowiedź z rozgrywką, znajdziecie poniżej:

Ponadto Przedsiębiorstwo Sony zaskoczyła fanów zapowiadając Ultimate Marvel vs. Capcom 3 w wersji na PlayStation 4, która ma zostać udostępniona na nowej konsoli już dziś. Tytuł pojawi się również na PC i Xboksie One w marcu 2017 roku. Poniżej zamieszczamy trailer z fragmentami z Mecz z gry:

  1. Oficjalna Łam firmy Capcom

Tagi: gry na świecie bijatyki Capcom Marvel Marvel vs. Capcom Infinite PlayStation Experience 2016 Ultimate Marvel vs. Capcom 3 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: