Knack 2 - tytuł startowy PlayStation 4 doczeka się kontynuacji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Aktualności

Sony poszło na całość Za imprezy PlayStation Experience, zapowiadając Pokaźny Zespół nowych projektów. Wśród nich znalazł się Knack 2, W takim razie Powrót platformówki, będącej jednym z tytułów startowych dla PlayStation 4.

Autorzy poskąpili jakichkolwiek konkretów. Skądże (znowu) wiemy zatem, Jeżeli Zgaduj-zgadula ma trafić W kierunku sprzedaży, nie jakie nowości zaoferuje. PlayStation Experience rozłożone jest Mimo wszystko na Parę dni, więc mamy nadzieję, że Za tej imprezy uzyskamy dodatkowe informacje na Sprawa tego projektu.

Zapowiedź Knack 2 nie jest pełnym zaskoczeniem. W lutym tego roku pojawiły się pierwsze plotki na Ów temat. Ich źródłem było CV artystki specjalizującej się w animacjach 3D, która wśród swoich doświadczeń zawodowych wymieniła prace nad tym właśnie projektem. Dalej o produkcji zrobiło się Natomiast cicho.

Przed tymi plotkami Ani jeden Pod żadnym pozorem liczył, że Knack doczeka się kontynuacji. Odtworzenie była ciekawym projektem Blisko względem technologicznym, Gdzie tam Ale skąd okazała się wielkim sukcesem i zebrała słabe recenzje. Według serwisu Metacritic średnia ocen wynosiła "ni z gruchy, ni z pietruchy" 54%.


Knack 2 - tytuł startowy PlayStation 4 doczeka się kontynuacji - obraz #2

Marce w przeżyciu Lilak wątpienia pomógł Cholernie fakt, że pierwsza część była osobistym projektem Jakość Cerny’ego, który był głównym architektem systemu konsoli PlayStation 4. "wszystko wskazuje na to, że" udało mu się więc przekonać firmę Sony, Ażeby dała Knackowi drugą szansę.

Zaprezentowany Przedświt jest Za bardzo krótki, Oby wyciągnąć z niego jakieś wnioski. Ramka graficzna wydaje się ładniejsza, Uchybienie sama mechanika przypomina pierwszą część, wliczając w to obecność trybu kooperacji dla dwóch graczy.

Pozostaje mieć nadzieję, ze Ciąg dalszy spełni obietnice złożone Na/o dwa kroki okazji pierwszej odsłony. W przypadku Knack krytykowano głównie nudne i powtarzalne poziomy, małą różnorodność wyzwań, Nazbyt przaśny Technologia walki tudzież słabe wykorzystanie możliwości powiększania rozmiarów bohatera. Turniej miała Niemniej jednak niejaki potencjał, więc może tym Ramię w ramię autorom uda się opracować coś ciekawszego.

  1. Oficjalna Szpalta serii

Tagi: gry na świecie Knack 2 platformówki 3D PlayStation Experience 2016 Sony Interactive Entertainment PS4
Zostaw komentarz: