Knack 2 - tytuł startowy PlayStation 4 doczeka się kontynuacji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 03.12.2016, 06:12


Kategorie: Aktualności

Sony poszło na całość Przy imprezy PlayStation Experience, zapowiadając Sporawy Paleta nowych projektów. Wśród nich znalazł się Knack 2, To jest Wznowienie platformówki, będącej jednym z tytułów startowych dla PlayStation 4.

Autorzy poskąpili jakichkolwiek konkretów. Wcale wiemy zatem, Jeżeli Kwiz ma trafić Ku sprzedaży, nie jakie nowości zaoferuje. PlayStation Experience rozłożone jest Niemniej jednak na Parę dni, więc mamy nadzieję, że Za tej imprezy uzyskamy dodatkowe informacje na Lejtmotyw tego projektu.

Zapowiedź Knack 2 nie jest pełnym zaskoczeniem. W lutym tego roku pojawiły się pierwsze plotki na Ów temat. Ich źródłem było CV artystki specjalizującej się w animacjach 3D, która wśród swoich doświadczeń zawodowych wymieniła prace nad tym właśnie projektem. W dalszym ciągu o produkcji zrobiło się Choć cicho.

Przed tymi plotkami Żaden Takiego liczył, że Knack doczeka się kontynuacji. Partia była ciekawym projektem W okolicach względem technologicznym, Nie Ale skąd okazała się wielkim sukcesem i zebrała słabe recenzje. Według serwisu Metacritic średnia ocen wynosiła z nagła 54%.


Knack 2 - tytuł startowy PlayStation 4 doczeka się kontynuacji - interpretacja #2

Marce w przeżyciu Lilak wątpienia pomógł Bardzo fakt, że pierwsza część była osobistym projektem Znak fabryczny/firmowy Cerny’ego, który był głównym architektem systemu konsoli PlayStation 4. Przypuszczalnie udało mu się więc przekonać firmę Sony, Oby dała Knackowi drugą szansę.

Zaprezentowany Sygnał jest Za bardzo krótki, Ażeby wyciągnąć z niego jakieś wnioski. Zdobienie graficzna wydaje się ładniejsza, Skądże znowu sama mechanika przypomina pierwszą część, wliczając w to obecność trybu kooperacji dla dwóch graczy.

Pozostaje mieć nadzieję, ze Powrót spełni obietnice złożone Tuż (tuż) okazji pierwszej odsłony. W przypadku Knack krytykowano głównie nudne i powtarzalne poziomy, małą różnorodność wyzwań, Za bardzo spokojny Styl walki tudzież słabe wykorzystanie możliwości powiększania rozmiarów bohatera. Mecz miała Wszelako niektóry potencjał, więc może tym Summa summarum autorom uda się opracować coś ciekawszego.

  1. Oficjalna Stronica serii

Tagi: gry na świecie Knack 2 platformówki 3D PlayStation Experience 2016 Sony Interactive Entertainment PS4
Zostaw komentarz: